Dressyr 2010

Ett stort GRATTIS till er alla och lycka till med tävlandet

Är du inte med? Vet du någon som inte är med? Har du något att säga angående resultatlistan?
Vill du inte vara med eller är något fel. Meddela >>webmaster.

Lämna uppgifterna i samma ordning som nedan, dvs ryttarnamn, hästnamn, kategori, nivå, klass, datum, ort och placering, tack!

Andersson Emilia Cresencio C Reg LA:P1 04-24 Torns 2
Andersson Fanny Chateau Charmör C Lok LC:2 04-24 Torns 1
Andersson Fanny Chateau Charmör C Lok LC:2 09-18 Torns 2
Andersson Fanny Chateau Charmör C Lok LB:1 09-18 Torns 1
Bosson Carl Darwin C Reg LA:1 03-06 Skabersjö 2
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-04 Landskrona 1
Bosson Carl Darwin C Reg LA:1 04-10 Flyinge 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-11 Malmö RK 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-17 S Sallerup 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-24 Torns 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 05-16 Lunds CR 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 05-24 S Sallerup 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 05-29 Skromberga 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 06-05 Skurup 1
Bosson Carl Darwin C Reg LB:1 07-17 Kågeröd 1
Bosson Carl Darwin C Reg LA:1 07-17 Kågeröd 2
Bosson Carl Darwin C CM LA:1 08-14 Björbäck 3
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 09-25 Skabersjö 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:3 11-13 Skabersjö 3
Bosson Carl Delicious Coffee S Lok LB:1 10-10 Staffanstorp 1
Bosson Carl Delicious Coffee S Lok LC:2 10-10 Staffanstorp 2
Bosson Carl Delicious Coffee S Lok LC:2 11-14 Skabersjö 4
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LB:1 05-16 Lunds CR 5
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LB:1 09-18 Torns 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 03-07 Båstad 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:2 03-07 Båstad 2
Henrikson Mathilda Beckham B Reg LA:1 04-24 Torns 2
Henrikson Mathilda Beckham B Reg LA:4 05-13 Ringsjöort 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:2 05-30 Klippan 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:2. 06-20 Sösdala 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0. 06-20 Sösdala 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4. 07-18 Kågeröd 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0. 07-18 Kågeröd 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4. 07-25 Båstad 3
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0. 07-25 Båstad 3
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:2 08-27 Dagstorp 3
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 08-28 Dagstorp 1
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:P1 02-14 Malmö RK 1
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:P1 03-06 Skabersjö 2
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg Lagt.pr. 03-06 Skabersjö 1
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg Lagt.pr. 03-28 Färs 1
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:P1 04-10 Flyinge 3
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg Lagt.pr 04-10 Flyinge 4
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:P1 05-13 Ringsjöort 1
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:2 05-16 Ystad 2
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Nat FEI:s Mäst. 06-20 Sösdala 4
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Nat FEI:s Mäst. 07-18 Kågeröd 4
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:1. 09-18 Torns 3
Henrikson Mathilda Galant III PNF168 D Reg LA:P1. 09-18 Torns 3
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz D Lok LB:1. 09-25 Skabersjö 4
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:1 03-21 Vellinge 2
Hielscher Tova Cadilack B Lok LC:2. 09-18 Torns 3
Jonsson Linnea Ballymena Belle D Reg LA:1 03-06 Skabersjö 4
Jonsson Linnea Ballymena Belle D Reg LA:1 04-24 Torns 4
Jonsson Linnea Ballymena Belle D Lok LB:1 06-05 Skurup 3
Jonsson Linnea Ballymena Belle D Lok LA:1 09-04 Åstorp 4
Jonsson Linnea Ballymena Belle D Lok LB:1 09-26 Lillhagen 1
Jonsson Linnea Ballymena Belle D Lok LA:1 09-26 Lillhagen 1
Lidin Jaqueline Prince D Reg Lagt.pr. 04-10 Flyinge 6
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 04-10 Flyinge 4
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 04-24 Torns 1
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 05-13 Ringsjöort 4
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 05-16 Ystad 2
Lidin Jaqueline Prince D Reg LB:1 05-24 Willands 3
Löfstedt Josefin Cimberley H Lok LB:3 04-25 Torns 8
Löfstedt Josefin Cimberley H Lok LB:2 04-25 Torns 2
Nilsson Annie Hayabusa Down C Reg LA:P1 04-24 Torns 3
Nugin Johanna Sunset H Lok LB:1 04-02 Viarp 8
Nugin Johanna Sunset H Lok LB:2 05-16 Tågarp 4
Nugin Johanna Sunset H Lok LB:3 05-16 Tågarp 1
Nugin Johanna Cimberley H Lok LB:1 06-05 Sösdala 4
Nugin Johanna Cimberley H Lok LA:1 06-05 Sösdala 3
Nugin Johanna Cimberley H Lok LA:1 09-19 Landskrona 2
Nugin Johanna Cimberley H Lok LB:1 09-19 Landskrona 2
Nugin Johanna Cimberley H Lok LA:1 09-26 Eslöv 5
Nugin Johanna Cimberley H Lok LB:1 10-10 Staffanstorp 4
Nugin Johanna Cimberley H Lok LA:1 10-10 Staffanstorp 3
Pap Jessica Charles Jansson C Lok LC:2 05-16 Lunds CR 2
Sjöström Hannah Jens C Lok LC:2 04-04 Landskrona 1
Sjöström Hannah Jens C Lok LC:2 05-02 Staffanstorp 2
Sjöström Hannah Jens C Lok LC:2 05-13 Ringsjöort 2
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Reg LB:2 03-27 Kullabygden 2
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:3 04-11 Flyinge 3
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:3 04-18 Stensäter 4
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LA:3 04-18 Stensäter 7
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:3 04-25 Torns 5
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:2 04-25 Torns 7
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:1 05-09 Eslöv 3
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:1 05-15 Ringsjöort 1
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Reg LB:2 06-03 Lunds CR 3
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Reg LA:3 06-06 Sösdala 7
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Lok LB:3 08-07 Dagstorp 1
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Reg LA:3 08-21 Kågeröds lantl. 2
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Reg LA:4 08-21 Kågeröds lantl. 7
Sörensen Catarina Delicious Coffee H Reg Finalpr 5år. 08-27 Ystad. 1