Dressyr 2014

Ett stort GRATTIS till er alla och lycka till med tävlandet!

Är du inte med? Vet du någon som inte är med? Har du något att säga angående resultatlistan? Vill du inte vara med eller är något fel. Meddela webmaster.

Lämna uppgifterna i samma ordning som nedan, dvs ryttarnamn, hästnamn, kategori, nivå, klass, datum, ort och placering, tack!

 

Efternamn Förnamn Häst Kat Nivå Klass Datum Klubb Plac
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LC2 2 mars Viarp 2
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LC2 9 mars Ystad RK 2
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LB1 13 april Staffanstorp 1
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LC2 18 april Hästhagen 2
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LC2 26 april Torns 2
Bosson Blanca Elphins Darwin C Reg LB1 14 juni Åstorp 1
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LB1 29 juni Vellinge 3
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LC2 24 juli Dagstorp 2
Bosson Blanca Elphins Darwin C Lok LB:1 7 sep Staffanstorp 2
Bosson Blanca Findus B Nat LAP0 8 feb Dagstorp 2
Bosson Blanca Findus B Reg Lag PA 16 mars Malmö RK 2
Bosson Blanca Findus B Nat LA2 19 april Hästhagen 2
Bosson Blanca Findus B Nat LA4 20 april Hästhagen 3
Bosson Blanca Findus B Nat LAP0 21 april Hästhagen 2
Bosson Blanca Findus B Reg LAP1 17 maj Hästhagen 3
Bosson Blanca Findus B Nat LAP0 18 maj Klippan 2
Bosson Blanca Findus B Nat LA4 14 juni Åstorp 1
Bosson Blanca Findus B Nat LA2 17 juli Helsingborg 2
Bosson Blanca Findus B Nat LA2 25 juli Dagstorp 4
Bosson Blanca Findus B Elit LAP0 17 aug Åsbo RF 2
Bosson Blanca Findus B Reg LAP1 14 sep Torns 1
Bosson Blanca Liza Minelli H Lok LB:1 7 dec Trelleborg 2
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvC1 1 feb Dagstorp 6
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB4 8 mars Skabersjö 2
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB4 30 mars Lunds Civila 3
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB4 27 april Torns Rf 4
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB2 9 aug Dagstorp 4
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB2 12 okt Viarp 1
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB2 19 okt Åsbo PK 2
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB2 30 nov Skabersjö 3
Bosson Carl Fanelia H Reg MsvB4 30 nov Skabersjö 2
Bosson Olle Liza Minelli H Lok LC:2 7 dec Trelleborg 4
Eriksson Sigrid Thor C Lok LB1 22 feb Sösdala 2
Eriksson Sigrid Thor C Lok LC2 9 mars Ystad RK 1
Eriksson Sigrid Thor C Lok LB1 23 mars Trelleborg 2
Eriksson Sigrid Thor C Lok LC2 26 april Torns Rf 1
Eriksson Sigrid Thor C Lok LB1 15 juni Stävie 3
Eriksson Sigrid Thor C Lok LB1 29 juni Vellinge 1
Eriksson Sigrid Thor C Lok LB1 5 juli Everlöv 1
Eriksson Sigrid Thor C Lok LA1 5 juli Everlöv 1
Eriksson Sigrid Thor C Lok LC2 24 juli Dagstorp 1
Eriksson Sigrid Thor C Lok LB1 31 aug Frosta Rf 3
Eriksson Sigrid Thor C Reg LA1 14 sep Torns Rf 2
Gunnarsson Hanna Lothar 39 D Lok LC2 13 dec Torns Rf 3
Hansson Liv Dino Bambino C Lok LC2 18 maj Skromberga Rf 1
Hansson Liv Dino Bambino C Lok LC2 30 maj Malmö RK 2
Hansson Liv Dino Bambino C Lok LB1 14 sep Torns 3
Hellström Josefine Fredman H Reg msvc1 22 juni Everlöv 1
Hoff Stella Nemo C Lok LC2 19 april Viarp 1
Hoff Stella Nemo B Lok LC2 31 aug Frosta 1
Hoff Stella Nemo B Lok LB1 31 aug Frosta 1
Hoff Stella Nemo B Lok LC2 13 dec Torns Rf 3
Hoff Stella Pegasus B Lok LC1 24 nov Humlamaden 2
Hoff Stella Pegasus B Lok LC2 24 nov Humlamaden 2
Hoff Stella Pegasus B Lok LC2 13 dec Torns Rf 1
Hoff Stella Pegasus B Lok LB1 13 dec Torns Rf 2
Hult Rebecka Kardemumma C Lok LC2 13 dec Torns Rf 1
Häggström Ebba Zet D Lok LA1 9 mars Ystad RK 2
Häggström Ebba Zet D Lok LC 29 mars Torns Rf 8
Häggström Ebba Nebraska D Lok LC 23 maj Stävie Rf 3
Häggström Ebba Nebraska D Lok P70 14 juni Tågarp Rf 1
Häggström Ebba Nebraska D Lok LC:2 24 juli Dagstorp Rf 1
Häggström Ebba Nebraska D Lok LB:1 24 juli Dagstorp Rf 4
Häggström Ebba Nebraska D Lok LB:1 14 sep Torns Rf 1
Häggström Ebba Nebraska D Lok LC2 13 dec Torns Rf 2
Häggström Ebba Nebraska D Lok LB1 13 dec Torns Rf 2
Häggström Vera Zet D Lok LB:1 2 mars Viarp 2
Häggström Vera Zet D Lok LB:1 12 april Åsbo PK 1
Häggström Vera Zet D Lok LB:1 26 april Torns Rf 1
Häggström Vera Nebraska D Lok LC:2 30 maj Malmö RK 1
Häggström Vera Nebraska D Lok LC:2 5 juli Everlöv 1
Häggström Vera Nebraska D Lok LC:2 31 aug Frosta Rf 1
Häggström Vera Nebraska D Lok LB:1 31 aug Frosta Rf 1
Häggström Vera Nebraska D Lok LB:1 7 sep Staffanstorp 1
Häggström Vera Nebraska D Lok P70 11 okt Tågarp 2
Johansson Pernilla Alizette D Lok LB1 7 sep Staffanstorp 3
Lindbladh Frida Lothar 39 D Reg LA1 16 mars Malmö RK 3
Lindbladh Frida Lothar 39 D Reg Lag ponnyallsv 3 maj Flyinge Rf 2
Lindbladh Frida Lothar 39 D Lok LB:3 30 maj Malmö RK 1
Lindbladh Frida Lothar 39 D Lok LC:2 17 juli Helsingborgs Frk 1
Palm Sebastian Chadwick H Reg MsvC2 30 mars Lunds Civila 2
Ramsay Veljanovska Elise Dancing Queen C Lok LB1 2 mars Viarp 2
Ramsay Veljanovska Elise Dancing Queen C Lok LC2 6 april Färs 1
Ramsay Veljanovska Elise Dancing Queen C Lok LB1 6 april Färs 2
Ramsay Veljanovska Elise Dancing Queen C Lok LC1 5 juli Everlöv 1
Runesson Maria Liekele W H Lok LB1 5 april Skabersjö 3
Runesson Maria Liekele W H Lok LB2 12 april Trolleholm 7
Runesson Maria Liekele W H Lok LB1 20 april Sydslätten 5
Runesson Maria Liekele W H Lok LB2 21 april Sydslätten 4
Trönell Annika Fiona H Lok LB1 23 mars Ödåkra 3
Trönell Annika Fiona H Lok LB1 22 juni Landskrona RK 1
Trönell Annika Fiona H Lok LB2 22 juni Landskrona RK 6
Trönell Maria Fiona H Lok LC2 9 mars Kristianstads RK 1
Trönell Maria Fiona H Lok LB1 9 mars Kristianstads RK 2
Trönell Maria Fiona H Lok LB1 5 april Skabersjö 7
Trönell Maria Fiona H Reg LB2 11 maj Ringsjöorten 6
Trönell Annika Fiona H Lok LC2 25 maj Viarp 1
Trönell Annika Fiona H Lok LB1 25 maj Viarp 3
Trönell Maria Fiona H Lok LB1 6 juni Skromberga 2
Trönell Maria Fiona H Lok LC2 14 juni Stävie 3
Trönell Maria Fiona H Lok LB2 14 juni Stävie 2