Dressyr 2012

Ett stort GRATTIS till er alla och lycka till med tävlandet

Är du inte med? Vet du någon som inte är med? Har du något att säga angående resultatlistan?
Vill du inte vara med eller är något fel. Meddela >>webmaster.

Lämna uppgifterna i samma ordning som nedan, dvs ryttarnamn, hästnamn, kategori, nivå, klass, datum, ort och placering, tack!

Efternamn Förnamn Häst Kat Nivå Klass Datum Klubb Plac
Ahlgren Jessica Excelsus W  H Lok  LB:1 1 april Torns  7
Ahlgren Jessica Excelsus W  H Lok  LB:1 22 april Staffanstorp  1
Ahlgren Jessica Excelsus W  H Lok  LC:2 28 okt Staffanstorp  2
Ahlgren Jessica Excelsus W  H Lok  LB:1 28 okt Staffanstorp  2
Ahlgren Jessica Excelsus W  H Lok  LB:2 24 nov Dagstorp  6
Andersson Fanny Elphins Darwin  C Lok  LB:1 27 okt Willands  2
Andersson Fanny Elphins Darwin  C Lok  LB:1 25 nov Viarp  2
Andersson Fanny Elphins Darwin  C Lok  LA:1 25 nov Viarp  1
Andersson Fanny Elphins Darwin  C Lok  LB:1 8 dec Viarp  2
Bosson Blanca Findus  B Lok  LB:1 14 okt Ödåkra  2
Bosson Blanca Findus  B Lok  LC:2 21 okt Åsbo PK  1
Bosson Blanca Findus  B Lok  LB:1 10 nov Trolleholm  1
Bosson Blanca Findus  B Lok  LB:1 8 dec Torns  1
Bosson Blanca Findus  B Lok  LA:1 8 dec Torns  1
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvC:2 22 jan Malmö Ridklubb  4
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvC:2 1 april Torns  5
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:2 15 april Trolleholm  4
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:4 28 april Laholm  7
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:4 27 maj Björbäck  5
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:4 6 juni Åsbo RF  2
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:2 12 aug Flyinge RF  1
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:2 9 sept Ringsjön  2
Bosson Carl Donnergraf  H Reg  MsvB:2 30 sept Sösdala  3
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Lok  LB:1 10 mars Skabersjö  2
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Reg  LA P:1 31 mars Torns  3
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Reg  LA P:1 1 april Färs Härad  1
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Reg  LA:1 1 april Färs Härad  1
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Reg  LA P:1 6 april Hästhagen  4
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Reg  Lagt Ponnyallsv 15 april Malmö RK  5
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Reg  LA:1 29 april Dagstorp  5
Henrikson Mathilda Eklyckans Alfonz  D Nat  LA P:1 26 maj Klippan  1
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Reg  LA P:1 19 feb Ystad  2
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Reg  Lagt Ponnyallsv 31 mars Torns  1
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Reg  Lagt Ponnyallsv 15 april Malmö RK  1
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Reg  LA P:1 15 mars Malmö RK  1
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Reg  FEI:s Inledande 12 maj Ringsjön  3
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Reg  LA P:1 12 maj Ringsjön  3
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Nat  FEI:s lagtävl 13 maj Ringsjön  6
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Nat  FEI:s mästersk 9 juni Åsbo  4
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168  D Nat  FEI:s lagtävl 8 juli Dagstorp  1