Dressyr 2009

Ett stort GRATTIS till er alla och lycka till med tävlandet

Är du inte med? Vet du någon som inte är med? Har du något att säga angående resultatlistan?
Vill du inte vara med eller är något fel. Meddela till ordförande Gunnar Björkdal.

Lämna uppgifterna i samma ordning som nedan, dvs ryttarnamn, hästnamn, kategori, nivå, klass, datum, ort och placering, tack!

Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 03-08 Viarp 2
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 03-29 Trelleborg 2
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 03-29 Trelleborg 3
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 04-05 Malmö RK 2
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 04-13 Landskrona 3
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-13 Landskrona 2
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 04-18 Perstorp 2
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-18 Perstorp 3
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 04-26 Åstorp 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 04-26 Åstorp 1
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 05-09 Tågarp 2
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 05-16 Skurupsb. 1
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 05-17 Staffanstorp 1
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 05-31 Skromberga 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 05-31 Skromberga 2
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 06-06 Gärds 2
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 16-14 Frosta 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 16-14 Frosta 2
Bosson Carl Darwin C Lok LB:3 07-25 Trelleborg 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 08-22 Flyinge 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 08-29 Tågarp 1
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 09-12 Skromberga 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 09-12 Skromberga 3
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 09-20 Troentorp 1
Bosson Carl Darwin C Lok LC:2 09-26 Sallerup 1
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 09-26 Sallerup 2
Bosson Carl Darwin C Reg LB:1 10-24 Sallerup 2
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 11-01 Viarp 2
Bosson Carl Darwin C Lok LB:1 11-29 Trelleborg 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:6 04-19 Stensäter 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg MB:2 04-26 Skabersjö 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg MB:2 05-10 Torns 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg MB:2 09-06 Trolleholm 6
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LC:2 05-30 Skromberga 3
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LB:1 05-30 Skromberga 4
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LC:2 06-14 Frosta 4
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LC:2 08-22 Flyinge 3
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LB:1 08-29 Tågarp 2
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LC:2 09-26 S Sallerup 2
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LB:1 11-08 Skabersjö 5
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LC:2 11-14 Bollerup 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:0 03-29 Färs 1
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:1 03-29 Färs 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LC:2 04-26 Åstorp 1
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:1 05-16 Skurupsb. 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LC:2 05-16 Skurupsb. 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LC:2 05-30 Skromberga 1
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LC:2 08-08 Ask 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:1 08-08 Ask 3
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LC:2 08-22 Flyinge 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:1 08-22 Flyinge 4
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LC:2 09-12 Skromberga 2
Henrikson Amanda Ophelia D Lok LB:1 09-12 Skromberga 3
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0 04-13 Hästhagen 3
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 05-01 Dagstorp 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:2 05-01 Dagstorp 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 05-09 Klippan 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0 05-09 Klippan 1
Henrikson Mathilda Beckham B Reg Lagt.pr. f Ponnyallsv 05-10 Ringsjöort. 1
Henrikson Mathilda Beckham B Reg LA:P1 05-23 Willands 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 05-24 Willands 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0 05-24 Willands 2
Henrikson Mathilda Beckham B Elit LA:2 06-12 Eskilstuna 1
Henrikson Mathilda Beckham B Elit LA:P0 06-14 Eskilstuna 5
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P0 Båstad 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:P1 Båstad 2
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 Kågeröd 1
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:4 Dagstorp 2
Henrikson Mathilda Beckham B Reg LA:4 11-22 Torns 1
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI lagt.-03 02-28 Kungsbacka 1
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI ind. 03-01 Kungsbacka 4
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LB:1 03-29 Trelleborg 1
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LC:2 03-29 Trelleborg 2
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI mästersk. . 04-13 Hästhagen 4
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI lagt. 04-18 Hässleholm 4
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LC:2 04-26 Åstorp 4
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI lagt. 05-09 Klippan 2
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LC:2 05-16 Skurupsb. 1
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LB:1 05-16 Skurupsb. 2
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LB:1 09-05 Åstorp 1
Holbeck Rebecca Lisa D Reg LA:P1 11-22 Torns 1
Karlsson Marie De la Etoile H Lok LB:3 04-18 Stensäter 2
Karlsson Marie De la Etoile H Reg LA:4 05-17 S Sallerup 2
Karlsson Marie De la Etoile H Lok LA:1 06-14 Skabersjö 1
Karlsson Marie De la Etoile H Reg LA:6 10-25 S Sallerup 3
Lidin Jaqueline Prince D Lok LA:1 03-29 Trelleborg 1
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 05-10 Ringsjön 4
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 08-23 Flyinge 1
Lidin Jaqueline Prince D Nat LA:1 08-29 Dagstorp 10
Lidin Jaqueline Prince D Nat LA:1 09-12 Sösdala 1
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 11-22 Torns 2
Milton Freja Little Robin D Lok LB:1 05-24 Ödåkra 3
Milton Freja Little Robin D Lok LB:1 06-14 Frosta 4
Milton Freja Little Robin D Lok LC:2 09-05 Lomma 1
Nugin Johanna Miss Stävie H Lok LB:1 05-09 Torn 6
Palm Sebastian Batseba H Lok LB:3 05-17 Skurupsb. 5
Svensson Anna Atlanta H Lok LA:1 05-09 Torn 4
Svensson Anna Atlanta H Lok LA:4 09-27 Eslöv 2
Trönell Maria Sky Master H Reg LA:6 05-10 Torn 2