Dressyr 2008

Ett stort GRATTIS till er alla och lycka till med tävlandet

Är du inte med? Vet du någon som inte är med? Har du något att säga angående resultatlistan?
Vill du inte vara med eller är något fel. Meddela till ordförande Gunnar Björkdal.

Lämna uppgifterna i samma ordning som nedan, dvs ryttarnamn, hästnamn, kategori, nivå, klass, datum, ort och placering, tack!

Efternamn Förnamn Hästnamn Kat Nivå Klass Datum Plats Plac
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:1 03-02 Torns 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:4 03-22 Hässleholm 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:6 03-22 Hässleholm 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:3 04-27 Skabersjö 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:5 04-27 Skabersjö 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:5 05-10 S Sallerup 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg MsvB:2 05-18 Ringsjön 6
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:6 06-07 Åsbo 5
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:6 06-29 Trolleholm 3
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:3 08-17 Trolleholm 6
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:4 08-17 Trolleholm 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:3 09-07 Flyinge 4
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:4 09-07 Flyinge 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:3 09-28 Willands 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:4 09-28 Willands 4
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:5 10-25 S Sallerup 1
Dahlkvist Malin Labolina H Reg MsvB:2 10-25 S Sallerup 2
Dahlkvist Malin Labolina H Reg LA:6 11-16 Viarp 1
Henrikson Mathilda Beckham B Lok LB:1 04-20 Åstorp 2
Henrikson Mathilda Beckham B Lok LB:1 05-10 Torns 1
Henrikson Mathilda Beckham B Lok LA:1 05-10 Torns 2
Henrikson Mathilda Beckham B Lok LB:1 05-31 Skromberga 4
Henrikson Mathilda Beckham B Nat LA:2 08-03 Dagstorp 1
Holbeck Rebecca Lisa C Reg LA:1 04-12 Torns 2
Holbeck Rebecca Lisa C Reg LA:P1 04-19 Åstorp 2
Holbeck Rebecca Lisa C Reg LA:1 04-19 Åstorp 2
Holbeck Rebecca Lisa C Lok LA:3 05-10 Torns 1
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI Mäst. 07-12 Kågeröd 3
Holbeck Rebecca Lisa C Nat FEI Lagt. 07-12 Kågeröd 4
Holbeck Rebecca Lisa C Lok LA:1 07-25 Vetlanda 3
Holbeck Rebecca Lisa C Lok LA:1 07-26 Vetlanda 4
Holbeck Rebecca Lisa C Lok LA:4 07-25 Vetlanda 4
Holbeck Rebecca Fabulous D Lok LC:2. 10-12 Hässleholm 3
Holbeck Rebecca Lisa C Reg LA:P1 11-15 Torns 1
Lidin Jaqueline Prince D Lok LA:1 03-30 Trelleborg 2
Lidin Jaqueline Prince D Reg LB:1 05-24 Willands 3
Lidin Jaqueline Prince D Lok LB:1 06-04 Torns 1
Lidin Jaqueline Prince D Reg LA:1 06-07 Sösdala 4
Lidin Jaqueline Prince D Lok Sv.FT.deb-97 08-31 Torns 1
Lundgren-E Caroline Hardy H Reg LA:4 04-05 Trolleholm 6
Nilsson Daniel M Jackson H Reg LA:3 03-02 Torns 2
Persson Karin Donetta D Lok LB:1 03-30 Trelleborg 5
Persson Karin Donetta D Lok LB:1 04-13 Landskrona 4
Persson Karin Donetta D Lok LB:1 05-10 Torns 3
Persson Karin Donetta D Lok LA:1 05-10 Torns 4
Persson Karin Donetta D Lok LA:1 05-17 Skurupsb. 2
Persson Karin Donetta D Lok LB:1 08-09 Staffanstorp 3
Persson Karin Donetta D Lok LB:1 09-06 Skurupsb. 1
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:1 02-09 Dagstorp 2
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:P1 02-10 Dagstorp 7
Sörensen Catarina Windsor D Reg FEI inl. 03-23 Hästhagen 4
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:P1 04-12 Torns 4
Sörensen Catarina Windsor D Reg FEI inl 04-20 Kågeröd 2
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:1 04-20 Kågeröd 2
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:1 08-31 Ringsjön 2/18
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:1 10-05 Lomma 1
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:P1 10-26 Dagstorp 3
Sörensen Catarina Windsor D Elit LA:4 10-31 Nordhalland 4
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:P1 11-09 Färs 2
Sörensen Catarina Windsor D Reg LA:1 11-15 Torns 2
Trönell Annika Sky Master H Reg LA:6 03-02 Torns 4
Trönell Maria Sky Master H Reg LA:4 04-06 Trolleholm 5
Trönell Maria Sky Master H Reg LA:6 05-18 Ringsjön 2
Trönell Maria Sky Master H Reg LA:6 06-28 Trolleholm 4
Trönell Maria Sky Master H Reg MsvB:2 10-25 S Sallerup 3
Åberg Camilla Attino H Reg MsvB:5 04-12 Stensäter 3