Dressyr 2011

Ett stort GRATTIS till er alla och lycka till med tävlandet

Är du inte med? Vet du någon som inte är med? Har du något att säga angående resultatlistan?
Vill du inte vara med eller är något fel. Meddela >>webmaster.

Lämna uppgifterna i samma ordning som nedan, dvs ryttarnamn, hästnamn, kategori, nivå, klass, datum, ort och placering, tack!

Efternamn Förnamn Häst Kat Nivå Klass Datum Klubb Plac
Andersson Emilia Cresencio C Reg LA:1 2 april Torns RF 1
Bosson Carl Darwin C Reg LA:1 29 maj Ringsjön 1
Bosson Carl Darwin C Nat LA:1 29 juli Dagstorp 3
Bosson Carl Darwin C Nat LA:1 31 juli Dagstorp 4
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LB:1 22 april Viarps RF 1
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LB:1 8 maj Eslövs RF 1
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LA:1 8 maj Eslövs RF 3
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LB:1 14 maj Sösdala 1
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LB:1 21 maj Skromberga 1
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LA:1 21 maj Skromberga 2
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LB:1 22 maj Ystad RF 1
Bosson Carl Delicious Coffee H Reg LB:2 28 maj Ringsjön 1
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LA:1 28 maj Ringsjön 3
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LB:1 4 juni Vinslöv 4
Bosson Carl Delicious Coffee H Lok LA:1 4 juni Vinslöv 3
Bosson Carl Donnergraf H Lok LB:1 9 okt Landskrona 2
Bosson Carl Donnergraf H Lok LB:1 23 okt Staffanstorp 3
Bosson Carl Donnergraf H Lok LA:1 23 okt Staffanstorp 2
Bosson Carl Donnergraf H Lok LB:2 5 nov Malmö Ridklubb 3
Bosson Carl Donnergraf H Lok LA:3 5 nov Malmö Ridklubb 2
Bosson Carl Donnergraf H Reg LA:4 12 nov Skabersjö 4
Fredriksson Victoria Malorina D Lok LA:1 30 jan Lillhagen 1
Fredriksson Victoria Malorina D Reg LA:1 20 feb Åsbo RF 2
Fredriksson Victoria Malorina D Reg LA:1 27 mars Färs Härads RF 4
Fredriksson Victoria Malorina D Reg LA:P1 14 maj Ringsjön 4
Fredriksson Victoria Malorina D Nat Lagt.prog Allsv 30 juli Dagstorp 2
Hammarlund Frida Tinkerbells Rose B Lok LC:2 2 april Torns RF 2
Hammarlund Frida Tinkerbells Rose B Lok LC:2 7 maj Tågarp 1
Hammarlund Frida Tinkerbells Rose B Lok LB:1 7 maj Tågarp 1
Henriksson Mathilda Eklyckans Alfonz D Lok LB:1 2 april Torns RF 1
Henriksson Mathilda Eklyckans Alfonz D Nat LA:1 29 juli Dagstorp 7
Henriksson Mathilda Eklyckans Alfonz D Reg LAP:1 8 juli Skabersjö 2
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 5 mars Skabersjö RF 4
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LA:1 2 april Torns RF 3
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 2 april Torns RF 3
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg Lagt.prog Allsv
9 april Flyinge RF 1
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 9 april Flyinge RF 2
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 3 juli Frosta 2
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 17 juli Helsingborg 2
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LA:1 17 juli Helsingborg 6
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Nat FEI lagtävl.prog 31 juli Dagstorp 7
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg FEI’s inled prog 10 sept Ringsjön 1
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 10 sept Ringsjön 4
Henrikson Mathilda Galant III RNF 168 D Reg LAP:1 23 okt Åsbo 2
Henriksson Mathilda Galant III RNF 168 D  Reg LAP:1  20 nov  Ängelholm 4
Holbeck Rebecca Vlorie H Reg Msv C:2 13 mars Sydslättens RF 1
Holbeck Rebecca Vlorie H Reg Msv C:1 3 april Torns RF 6
Holbeck Rebecca Vlorie H Reg Msv C:2 3 april Torns RF 4
Nugin Johanna Cimberley D Reg LA:1 13 feb Malmö RK 1